Авто-блог

Новий Honda Civic

Створюючи Civic 11-го покоління, Honda прагнула надати автомобілю вільний і «відкритий» дизайн, він немов витканий з горизонтальних і чистих ліній. У автомобіля низькі капот і передні крила, а також низька горизонтальна поясна лінія.

Дивитись далі
3

Будівельна техніка грає в гігантського «Пакмана»

Компанія Caterpillar вирішила відзначити сорокаріччя культової віртуальної аркади Pacman, адаптувавши гру для реального світу. Для цього фахівці фірми використовували власні міні-навантажувачі на дистанційному управлінні, а також технології доповненої реальності.

Дивитись далі
3

Як Шакіл О'Ніл втискується в Smart

Гравець НБА Шакіл О'Ніл, в якому 2,16 метра зросту і 150 кілограмів ваги, спробував вміститися в півтораметровий компакт-кар Smart, і у нього вийшло. Звичайно, про комфорт і зручність (і безпеки) мова не йде, але зате спортсмен довів, що при належній вправності «Смарт» підходять для людей різних комплекцій.

Дивитись далі
3

Ferrari випустить свій перший гібридний автомобіль у 2021 році

Компанія Ferrari представила відкриту версію нового флагманського суперкара SF90, яка отримала традиційну назву Spider. Автомобіль став найпотужнішим серійним кабріолетом в історії італійської марки.

Дивитись далі
3

Як вибрати моторне масло?

Вибирати моторне масло потрібно не тільки спираючись на рекомендації автовиробника, але й умови роботи машини.

Виробник рекомендує масло 0W-20, але на сервісі заливають більш густе, з індексом 5W-40. Чи може це негативно позначитися на здоров'ї мотора?

Дивитись далі
3

Путівник по широкому світові гібридів та електромобілів

Електрифікація - додавання акумуляторів і електродвигунів в силовий агрегат автомобіля - це вже не просто нішева ідея. Те, що починалося з оригінальною Honda Insight і Toyota Prius, зросла до транспортних засобів усіх форм і розмірів, а величезна кількість технологій на борту зосереджено навколо однієї мети: Ефективне водіння зі зменшеними викидами. Це відмінний час для покупки таких автомобілів, тому що вони більш доступні на вибір, і вони краще, ніж будь-коли.

Дивитись далі
3

На дорогах Європи з'явився літаючий автомобіль

Голландська компанія PAL-V оголосила, що її модель Liberty отримала дозвіл від Управління транспортних засобів Нідерландів, що дозволяє їй переміщатися по дорогах загального користування на території Євросоюзу.

Дивитись далі
3

Рейтинг кращих автомобілів за співвідношенням ціни та якості 2020 року

В цілому буде розглянуто одночасно кілька рейтингів автомобілів за ціною та якістю. Для початку акцентуємо увагу на зведеному топі, а також окремо розглянемо списки найбільш бажаних машин різних вікових категорій.

Дивитись далі
3

SSC Tuatara встановив рекорд максимальної швидкості на звичайних шинах Michelin

Рекорди максимальної швидкості безглузді, коли майже на кожній дорозі загального користування є обмеження швидкості. Однак це не зупиняє автовиробників від спроб їхати швидше за інших, і SCC нічим не відрізняється. Компанія встановила новий рекорд.

 
Дивитись далі
3

Hummer повертається: електричний пікап потужністю 1000 «коней» з запасом ходу більше 550 км!

Бренд GMC, що належить автогіганту General Motors, офіційно відродив всесвітньо відомий бренд Hummer, представивши так званий суперпікап Hummer EV з повністю електричною силовою установкою.

Дивитись далі
3

Як збільшити термін служби автогуми

Якісна гума - справа досить дорога, а вже її заміна неодмінно виллється в додаткові витрати з професійного монтажу. Тому в інтересах будь-якого автовласника постаратися збільшити термін її експлуатації. Для цього ми пропонуємо вам скористатися нашими порадами по догляду за гумою, що дозволить значно збільшити час її служби.

Дивитись далі
3

98-й і 100-й бензин: в які машини його краще не заливати

Мережеві АЗС підтримують моду на високооктанове паливо, заманюючи автомобілістів підвищенням потужності, поліпшенням економічності і очищенням двигунів. Багато з тих, хто спробував паливо АІ-98 або АІ-100 замість стандартного 95-го, стверджують, що машина дійсно стала краще їхати, а витрати на дорогий бензин нібито відбиваються помітним зниженням витрати. Однак фахівці кажуть, що все далеко не так однозначно.

Дивитись далі
3

Показані 1-20 із 33 записів.