Авто-блог

Ferrari випустить свій перший гібридний автомобіль у 2021 році

Компанія Ferrari представила відкриту версію нового флагманського суперкара SF90, яка отримала традиційну назву Spider. Автомобіль став найпотужнішим серійним кабріолетом в історії італійської марки.

Дивитись далі
3

Путівник по широкому світові гібридів та електромобілів

Електрифікація - додавання акумуляторів і електродвигунів в силовий агрегат автомобіля - це вже не просто нішева ідея. Те, що починалося з оригінальною Honda Insight і Toyota Prius, зросла до транспортних засобів усіх форм і розмірів, а величезна кількість технологій на борту зосереджено навколо однієї мети: Ефективне водіння зі зменшеними викидами. Це відмінний час для покупки таких автомобілів, тому що вони більш доступні на вибір, і вони краще, ніж будь-коли.

Дивитись далі
3

На дорогах Європи з'явився літаючий автомобіль

Голландська компанія PAL-V оголосила, що її модель Liberty отримала дозвіл від Управління транспортних засобів Нідерландів, що дозволяє їй переміщатися по дорогах загального користування на території Євросоюзу.

Дивитись далі
3

Рейтинг кращих автомобілів за співвідношенням ціни та якості 2020 року

В цілому буде розглянуто одночасно кілька рейтингів автомобілів за ціною та якістю. Для початку акцентуємо увагу на зведеному топі, а також окремо розглянемо списки найбільш бажаних машин різних вікових категорій.

Дивитись далі
3

SSC Tuatara встановив рекорд максимальної швидкості на звичайних шинах Michelin

Рекорди максимальної швидкості безглузді, коли майже на кожній дорозі загального користування є обмеження швидкості. Однак це не зупиняє автовиробників від спроб їхати швидше за інших, і SCC нічим не відрізняється. Компанія встановила новий рекорд.

 
Дивитись далі
3

Hummer повертається: електричний пікап потужністю 1000 «коней» з запасом ходу більше 550 км!

Бренд GMC, що належить автогіганту General Motors, офіційно відродив всесвітньо відомий бренд Hummer, представивши так званий суперпікап Hummer EV з повністю електричною силовою установкою.

Дивитись далі
3

Каліфорнія хоче заборонити продаж нових бензинових та дизельних автомобілів у 2035 році

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом підписав виконавчий наказ - на капоті Ford Mustang Mach-E, - про заборону продажу нових "пасажирських автомобілів" з ДВС в своєму штаті до 2035 року.

Дивитись далі
3

Показані 1-20 із 24 записів.