Авто-блог

Як вибрати моторне масло?

Вибирати моторне масло потрібно не тільки спираючись на рекомендації автовиробника, але й умови роботи машини.

Виробник рекомендує масло 0W-20, але на сервісі заливають більш густе, з індексом 5W-40. Чи може це негативно позначитися на здоров'ї мотора?

Дивитись далі
3

Як збільшити термін служби автогуми

Якісна гума - справа досить дорога, а вже її заміна неодмінно виллється в додаткові витрати з професійного монтажу. Тому в інтересах будь-якого автовласника постаратися збільшити термін її експлуатації. Для цього ми пропонуємо вам скористатися нашими порадами по догляду за гумою, що дозволить значно збільшити час її служби.

Дивитись далі
3

98-й і 100-й бензин: в які машини його краще не заливати

Мережеві АЗС підтримують моду на високооктанове паливо, заманюючи автомобілістів підвищенням потужності, поліпшенням економічності і очищенням двигунів. Багато з тих, хто спробував паливо АІ-98 або АІ-100 замість стандартного 95-го, стверджують, що машина дійсно стала краще їхати, а витрати на дорогий бензин нібито відбиваються помітним зниженням витрати. Однак фахівці кажуть, що все далеко не так однозначно.

Дивитись далі
3

Лайфхаки для початківця водія

Всі наступні поради можна розділити на дві великі групи: рекомендації по поведінці на дорозі і лайфхаки з паркування або екстреними позаштатними ситуаціями. Якщо перші хороший інструктор вам все-таки озвучить, то до других водії часто доходять самі.

Дивитись далі
3

Показані 1-6 із 6 записів.