Наша команда

Smart Style це не просто команда, це сім'я однодумців і автоекспертів. Ми допомагаємо реалізовувати для Вас мрію. Хочеш Smart? Ми кращі фахівці в Україні по "Смарт". Хочеш будь-який інший автомобіль? Ми пропонуємо інноваційний сервіс повного циклу - пропозиція, від якої важко відмовитися. Ми допоможемо купити / продати б/у авто, привезти авто з США/Європи та інших країн.

Сергій Цибульский
Сергій Цибульський
Засновник і директор компанії

Людина яка любить свою справу!

Андрій
Андрій
Менеджер з продажу

Продав 1500 авто, досвід роботи 15 років. Сертифікований фахівець. Має індивідуальний підхід до кожного клієнта, вміє слухати і відповідати на запит клієнта. Хочеш працювати з менеджером мрії? Тоді звертайся!

Андрій
Олександр
Менеджер з продажу

Має дві вищі профільні освіти. Сертифікований фахівець. Володіє бездоганними знаннями про всіх автомобілях. Не тільки теоретик, а й практик своєї справи. Хочеш працювати з менеджером мрії? Тоді звертайся!

Євген
Євген
Менеджер з продажу

Продав 1200 автомобілів. Сертифікований фахівець. Професіонал своєї справи. Експерт в кредитування та лізингу. Хочеш працювати з менеджером мрії? Тоді звертайся!

Дмитро
Дмитро
Менеджер з продажу

Працює в сфері авто бізнесу 12 років. Сертифікований фахівець. Володіє інформацією про технічні характеристики автомобілів, особливостей, конкурентні переваги. Хочеш працювати з менеджером мрії? Тоді звертайся!