Викуп авто

Викуп авто

Потрібно терміново продати свій автомобіль? Немає часу займатися публікацією оголошень? Є чудовий вихід! Smart Style викупить Ваше авто швидко та дорого! Наша компанія має величезний досвід у сфері викупу машин. Бажання розвиватися і бути кращими у своїй справі дозволило нам підвищити рівень послуг, що надаються в Києві і в країні у цілому. Команда кваліфікованих спеціалістів пропонує вигідні умови та якісний сервіс. Наш клієнт буде задоволений.

Все, що Вам необхідно – це заповнити заявку або приїхати в автосалон. Наші менеджери швидко оцінять автомобіль і запропонують найкраще рішення! Компанія Smart Style допоможе продати авто максимально вигідно.

Терміновий викуп – швидко і без проблем

Якщо для Вас продаж машини – це головний біль, скористайтесь послугою терміновий автовикуп. Вона дозволить отримати кошти за мінімальний проміжок часу. Іноді достатньо й години, щоб організувати виїзд оцінювача та укласти угоду.

Продати можна будь-яку машину. На ринку зустрічаються автомобілі різних марок:

  • нові та бу;
  • після ДТП;
  • взяті в кредит чи під заставу.

Навіть на неробоче авто буває достатній попит. Нерідко його купують на запчастини у цілому вигляді.

Терміновий автовикуп – це реальна можливість швидко отримати гарну суму за машину і жодного клопоту з реалізацією. Ми працюємо, як з приватними особами, так і з підприємствами. Вам не доведеться самостійно шукати покупця та розміщувати оголошення, щоб отримати гідну ціну за автомобіль.

Які документи необхідні?

  • технічний паспорт на авто;
  • доручення (якщо Ви є довірчою особою);
  • паспорт (оригінал) та ідентифікаційний код;
  • у разі кредитного авто – лист з банку про погашення кредиту.

Телефонуйте та приїжджайте до нас! Ми з радістю допоможемо клієнту якнайшвидше продати своє авто!